Zvýhodněné ubytování chata Zátiší

Chata Zátiší je tradiční horská chata s úžasnou atmosférou, která nabízí  komfortní  ubytování za příznivé ceny v srdci Jeseníků. Nachází se v horské obci Karlov pod Pradědem (Malá Morávka). Naše pokoje jsou perfektní pro rodiny s dětmi či partu přátel, ale pohodlně se u nás ubytují i páry hledající horskou romantiku.

Díky skvělé poloze chaty budete ubytováni přímo u lanovky/sjezdovky ski areálu Klobouk a v okolí turistických i cyklistických tras. Lyžařská aréna Karlov pod Pradědem nabízí 11 km sjezdovek na 1 skipas a více než 70 km běžeckých tras. Neváhejte a vyrazte na pohodovou dovolenou do Jeseníků!  

Wifi připojení a parkování u chaty je zdarma. Součástí chaty je také finská sauna, společenské prostory s kulečníkem, šipkami či stolním tenisem.

Chata Zátiší se může pochlubit vlastní restaurací přímo v prostorách chaty nabízí možnost ubytování se snídaní, polopení i celodením stravováním. Na přání Vám připravíme i různé diety. Pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých a kvalitních surovin.

Chata je momentálně pro malé skupinky uzavřena, ale je možno si ji rezervovat pro skupiny od 16 osob. Ohledně zvýhodněné ceny je nutné se informovat.

Kontakt:

Robin Sedlář (Vedoucí služeb zákazníkům, SKI Karlov s. r. o.)

tel: +420 770 118 817

email: robin.sedlar@skikarlov.cz

Chata Zátiší, Karlov pod Pradědem, 793 36 Malá Morávka, Jeseníky

tel. +420 602 279 586, info@chatazatisi.eu

Bližší informace zde: https://chatazatisi.eu/cs