Pozvánka na veletrh bauma

Vážení příznivci Těžební unie,

níže najdete informaci o blížícím se veletrhu bauma, který se koná na výstavišti v Mnichově dne 4.10. dubna 2022:

Oficiální účast MPO s finančním příspěvkem

Uzávěrka nezávazných přihlášek: 20. 1. 2021

Vážení obchodní přátelé,

dovoluji si Vás pozvat k aktivní účasti na světovém odborném veletrhu stavebních, důlních strojů a stavebních technologií bauma v Mnichově. Veletrh bauma 2022 zařadilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR opět do seznamu oficiálních účastí s finanční podporou do kategorie C, což umožňuje každému vystavovateli umístit vlastní expozici do preferovaného pavilonu podle oborového členění veletrhu. Poskytovaná podpora MPO zahrnuje náklady na krytou výstavní plochu max. do 10 m2, náklady na připojení elektřiny do 3 kW, dále uhradí základní zápis do vel. katalogu a společnou přepravu tiskových informačně propagačních materiálů (max. 20 kg). V případě expozic umístěných na venkovní ploše MPO uhradí místo plochy část nákladů na přepravu exponátů odpovídající nákladům na max.10 m2 kryté řadové výstavní plochy. Prezentujte svoje nejnovější výrobky, technologie a služby orientované na budoucnost v celém řetězci stavební výroby a nabídněte návštěvníkům z celého světa inovativní impulsy ve stavebnictví.
✓ Více než 3 684 vystavovatelů ze 62 zemí
✓ 627 000 návštěvníků z 212 zemí všech kontinentů
✓ 614 000 m² výstavní plochy 

Cenové podmínky účasti: Pronájem řadové výstavní plochyv hale: EUR 269/m²  Pronájem rohové výstavní plochy v hale: EUR 295/m²  Pronájem ze tří stran otevřené výstavní plochy v hale: EUR 310/m² Pronájem ze čtyř stran otevřené výstavní plochy v hale: EUR 320/m² Pronájem venkovní výstavní plochy: od EUR 138,-/m² Další poplatky: Jednorázový přihlašovací poplatek: EUR 410,- Zápis do všech online a tištěných médií: EUR 295,- Odpady a AUMA poplatek: EUR 7,60/m² Poplatek za marketing: EUR 15,-/m²   Uzávěrka nezávazných přihlášek: 20. 1. 2021

COVID-Stornopodmínky účasti: Přihlášení je nezávazné, přihlášením si pouze rezervujete plochu. Teprve až Vám na jaře příštího roku nabídne veletržní správa umístění a vy toto umístění písemně odsouhlasíte, stanete se smluvním partnerem veletrhu se stornopodmínkami. Pokud s umístěním nebudete souhlasit, vel. správa Vám nabídne alternativní umístění, anebo můžete bez stornopoplatku zrušit rezervaci plochy. Pokud budete 6 týdnů a méně před zahájením veletrhu v karanténě, anebo budete mít vládou stanovené cestovní omezení, vrátí vám vel. správa již uhrazené peníze za účast. Pokud veletrh zruší sama vel. správa, vrátí vám peníze za již uhrazené faktury. Obraťte se na nás, spočítáme Vám celkové náklady na účast vč. realizace expozice.

Na Váš zájem se těší
Ing. Jaroslav Vondruška
oficiální zástupce Messe München pro ČR
EXPO-Consult+Service, spol. s r.o.
Příkop 4, 604 45 Brno
vondruska@expocs.cz / 602 711 012

https://www.bauma.de/en/