Virtuální veletrh a konference MENA ENERGY MEET

Vážení příznivci Těžební unie,

níže Vám předáváme Vám pozvánku k účasti na virtuálním veletrhu a konferenci MENA ENERGY MEET:

Z pověření Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Svazu průmyslu a dopravy ČR si Vás dovolujeme oslovit s pozvánkou k účasti na virtuálním veletrhu a doprovodné konferenci MENA ENERGY MEET, zaměřené na dodávky zboží a služeb pro vyhledávání, těžbu a zpracování nerostných surovin, průmyslových technologií, obnovitelných zdrojů energie, zdraví, bezpečnosti a technologií na ochranu životního prostředí do zemí Středního východu a severní Afriky. EXPO a SUMMIT se koná ve dnech 2. – 3. listopadu 2020 a všechny podrobnosti naleznete na webových stránkách www.menaenergymeet.com.  Projekt ománské Ministerstvo obchodu a průmyslu připravovalo již v únoru, kdy jsme letos naposledy vyrazili na velmi úspěšnou exportní misi do nejstabilnější, nejbezpečnější a nejperspektivnější země možná v celé Asii a Africe. Pozvánku MPO ČR a SPD ČR si pozorně přečtěte na webových stránkách MPO ČR:

https://www.mpo.cz/cz/stavebnictvi-a-suroviny/surovinova-politika/vyzvy-seminare-a-informace-ze-sveta-nerostnych-surovin/pruzkum–tezba-a-zpracovani-nerostnych-surovin-na-virtualni-konferenci-a-veletrhu-mena-energy-meet–konane-v-omanu–ve-dnech-2–_-3–listopadu—257279/

Domníváme se, že tento formát vyhledávání nových exportních příležitostí se do budoucna stane standardem, neboť letošní mimořádný rok vyvolal potřeby nových způsobů cesty k zákazníkovi, které se ukazují jako efektivní, bezpečné a mimořádně šetří náklady na akvizice.

Česko-Ománská Společnost je Vám k dispozici ke zodpovězení každé otázky, k pochopení vhodného způsobu účasti každého z Vás na MENA ENERGY MEET a k administraci Vaší přihlášky na veletrh, či konferenci, ať už jako reprezentant firemního stánku či řečník. Pro každou variantu Vám zajistíme vše potřebné, protože služba českým exportérům je našim hlavním posláním.

Denně jsme Vám k dispozici na

  1. Ing. Ivo Vaněk, mob. +420 602 725 033, e-mail: Prague@sultanatoman.cz
  2. Mgr. Zuzana Šimberová, projektová manažerka, e-mail: info@sultanatoman.cz   

Věříme, že se chopíte příležitosti v této nelehké pandemické době a společně Vám ve spolupráci s MPO ČR a SPD ČR vyhledáme jak nová obchodní odbytiště, tak i realizaci dlouhodobě perspektivního exportu do spřátelených zemí.

S přátelskými pozdravy,

Ing. Ivo Vaněk

president

The Czech-Omani Society