toggle
toggle
Novinky

3. ročník "EU Raw materials week 2018"

Email Print PDF

Following the success of the Raw Materials Week 2017, the 3rd edition of the EU “Raw Materials Week” will take place from Monday, 12 November, to Friday, 16 November 2018 in Brussels. It builds up on a series of events organised by the European Commission addressing the latest news on raw materials in the EU. It will be a unique opportunity for the raw materials community to discuss and exchange on all relevant issues: policy, technology, international cooperation, framework conditions, knowledge base etc.

Více informací naleznete na eurawmaterialsweek.eu

 

Přírodě blízké rekultivace území dotčené těžbou štěrkopísku

Email Print PDF
CEMEX – Napajedla, 23.10.2018

Společnost Cemex ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně a Univerzitou Palackého v Olomouci Vás zvou na konferenci na téma „Přírodě blízké rekultivace území dotčené těžbou štěrkopísku“, která bude zahájena v 10 hod v kině v Napajedlích. Od 13:30 hod bude následovat prohlídka rekultivací na štěrkovně Spytihněv.

http://www.cemex.cz

Pozvánka

 

Hornické sympozium

Email Print PDF

Vážené dámy, vážení pánové,

Težební unie ve spolupráci se státním podnikem DIAMO, Českým báňským úřadem a Zaměstnavatelským svazem důlního a naftového průmyslu pořádá odborné setkání Hornické sympozium 2018, které se koná ve dnech 3.–5. října 2018 v Jihlavě.

Hornické sympozium je odbornou platformou určenou všem zájemcům o aktuální informace z oborů souvisejících s hornickou činností. Bez ohledu na rozsah své činnosti, na dobývané suroviny nebo na oblast působení, každý účastník si na sympoziu najde svou oblast zájmu ze širokého spektra témat hornickou historií počínaje, přes moderní technologické metody, aktuální otázky báňské a další legislativy a budoucností hornické činnosti konče.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.hornickesympozium.cz, kde je již k dispozici také přihlašovací formulář.

Hornické sympozium 2018 - 1. cirkulář

 

BAUMA 2019

Email Print PDF

Dovolujeme si Vám předat nabídku k účasti na největším veletrhu svého oboru na světě BAUMA 2019 - 32. mezinárodní veletrh stavebních strojů, strojů na výrobu stavební hmoty, stavebních vozidel, stavebního nářadí a těžebního průmyslu, který se uskuteční 8. - 14. dubna 2019 na výstavišti v Mnichově.

Veletrhu se v roce 2016 zúčastnilo rekordních 3 425 vystavovatelů z 58 zemí všech kontinentů, včetně 50 vystavovatelů z ČR, navštívilo jej 583 736 návštěvníků ze 219 zemí světa! Obsazeno bylo 605 000 m2 výstavní plochy moderního mnichovského výstaviště.

Velmi zajímavá je především možnost účasti Vaší společnosti v rámci společné české expozice, kdy MPO hradí vystavovatelům výstavní plochu a stavbu expozice. Ve společné české expozici MPO poskytne každému vystavovateliprostor o rozměru 5 m2 až 9 m2 (z toho 1-2 m2 bude použito na společné zázemí), a to dle finančních možností MPO a počtu přihlášených firem. MPO dále uhradí základní stavbu české expozice (stěnové panely, informačnípulty, koberec, hlavní poutač) včetně osvětlení. MPO hradí centrální připojení elektřiny, přívod a odpad vody a pojištění té části expozice, která je hrazena MPO.

Pozvánku naleznete zde.

Uzávěrka přihlášek je 1. března 2018

Více informací k veletrhu na www.bauma.de nebo kontaktujte oficiálního zástupce Messe München pro ČR a SR Ing. Jaroslava Vondrušku (EXPO-Consult+Service, spol. s r.o.) Tel.: 545 176 158-60, Fax: 545 176 159, CLOAKING ww.expocs.cz

 

VII International Mining Exhibition in San Juan, Argentina

Email Print PDF

Argentinské velvyslanectví v České Republice nabízí českým společnostem možnost podílet se na mezinárodní výstavě těžebních strojů a zařízení v argentinském San Juanu. Více informací o veletrhu je k dispozici v přiložených souborech a na webových stránkách www.sanjuan-minera.com.ar

VII International Exhibition of Mining Equipment, Tools, Supplies and Services for the Argentine Mining Industry

This is the most prestigious exhibition space for supplies, equipment, services and technology transfer in the Mining Industry, with the participation of the main extraction and supplier companies and it will take place in San Juan Province on April 18-20, 2018. To further highlight the main advances in the industry, the date selected is subsequent to Expomin 2018, a sister exhibition based in the Republic of Chile.

By taking part in the "Seventh International Exhibition: San Juan, A Development Driver In Argentine Mining" you will be able to:

 

 • Contact the users of the machinery, tools, products and/or services that your company offers.
 • Contact the leads of procurement and logistics areas.
 • Contact supplier companies looking for representative organizations and vice versa.
 • Contact directors, managers, supervisors of engineering, logistics, operation, production, maintenance, safety and environment protection areas.
 • Contact mining supplier companies looking for representatives.
 • Contact underground and open pit mine designers and planners.

 

Who will be there?

 • Exhibitors
 • Equipment, technology, supply and tool provider companies from different countries
 • Mining company service suppliers
 • Mining companies
 • Consulting firms
 • Provider companies from various countries
 • Underground and open pit mine design and planning leaders
 • Procurement and logistics leaders
 • Directors, managers, supervisors, heads of department and leaders of engineering, logistics, operation, production, maintenance, safety and environment protection areas.
 • Engineering and construction companies
 • Consultants
 • Mining Entrepreneur Chambers
 • Good and Service Provider Company Chambers
 • Diplomatic Representatives
 • National and Province government representatives
 • Professionals
 • Academics and educators

Contents of the exhibition
Plan
Valores

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Partneři

Naše biodiverzita