toggle
toggle

Těžební unie vítá ve svých řadách nového člena - Mands International s.r.o.

Email Print PDF

Společnost Mands Int. byla založena před 20 lety s cílem se prosadit jako poskytovatel výrobků a služeb ve stavebnictví, těžařství a zemědělství jako spolehlivý dodavatel pneumatik pro velké stavební společnosti, lomy, pískovny, betonárny, zemědělce a dovozce zemědělské techniky.

Díky zkušenostem a znalostem v oboru spolupracuje Mands s nejvýznamnějšími výrobci těchto druhů pneumatik s tím, že nabízí široké portfolio všech cenových úrovní.

Svým zákazníkům nabízí pro nakladače a dampery prémiovou značku Michelin, kterou doplňují značky Techking a Triangle a pokud zákazníkovi záleží na tom, jak co nejvíce zhodnotit vložené peníze do drahých nových prémiových EM pneumatik, nabízí Mands také protektorované EM pneumatiky značky Kal Tire.

Mands se tedy umí postarat o vaše pneumatiky tak, že si vyberete buď novou podle vašich preferencí a podmínek provozu nebo protektorovanou. U pneumatik Kal Tire, Mands garantuje 80% motohodin nové EM pneumatiky prémiového výrobce za cenu podobnou budgetové pneumatice. Takto se Mands umí postarat o prodloužení života pneumatiky a dosáhnout tak 3-násobného života pneumatiky.

Samozřejmostí je montáž pneumatik přímo na místě zákazníka a komplexní poprodejní servis s tím, že Mands se postará i o ekologickou likvidaci EM pneumatik, takže se zákazník nemusí vůbec starat o své pneumatiky od pořízení až do konce jejího života.

 

Partneři

Naše biodiverzita