toggle
toggle

OC Engineering, s.r.o. je novým členem Těžební unie

Email Print PDF

Společnost OC Engineering, s.r.o. vznikla jako obchodně-výrobní společnost se zaměřením na opravy, servis a dodávky náhradních dílů pro stavební stroje a zařízení.

Skladba firemních zákazníků je od malých stavebních firem a živnostníků se zaměřením na výkopové práce, přes střední a velké firmy, působící v různých oblastech stavební, lesní a zemědělské výroby, až k velkým i nadnárodním společnostem, které realizují velké zakázky, případně provozují těžbu nerostů v lomech, pískovnách a jiných, více, či méně náročných provozech a zařízeních.

Ve společnosti OC Engineering, s.r.o. pracují lidé, kteří mají bohaté zkušenosti z oblasti náhradních dílů, oprav a servisu stavebních strojů i přídavných zařízení. Při dodávce jednotlivých dílů a komponentů spolupracují se špičkovými firmami jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Společnost dodává jak díly té nejvyšší kvality, tak i varianty ekonomicky výhodné, ale umí také levné a funkční produkty, které jsou cenově nejvýhodnější. OC Engineering poskytuje bezplatnou poradenskou činnost, kterou díky 20-ti leté praxi jistě uvítáte a rádi využijete.

Prioritou firmy OC Engineering, s.r.o. je najít pro zákazníky v každém okamžiku to nejlepší řešení, v porovnání cena – výkon, které daná situace nabízí. Tímto způsobem nabízí OC Engineering zákazníkům cílené optimální a efektivní řešení jejich požadavků přímo na míru.

 

Partneři

Naše biodiverzita