EXPO Lesní lom 2021 opět na scéně!

Vážení příznivci Těžební unie,

chtěli bychom Vás informovat, že přípravy na další, v pořadí již 13. ročník mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO, jsou v plném proudu. Již nyní se mohou zájemci registrovat k účasti na veletrhu na webových stránkách veletrhu www.expolesnilom.cz.

Veletrh EXPO Lesní lom 2021 je naprosto unikátní akcí svého druhu v České republice. O výjimečnosti veletrhu mohou svědčit čísla z minulého ročníku EXPO Lesní lom 2018: na ploše přes 60 000 m2 se představilo a své exponáty vystavilo 134 společností. Vystavovatelé se svými exponáty přilákali více než 10 tisíc návštěvníků. Přestože na veletrhu převažovali čeští hosté, potkat jste mohli hosty z celé Evropy (např. Anglie, Itálie, Německa, Rakouska, Francie, Belgie, Polska, USA a Slovenska). Společnosti zde měli dostatek prostoru pro prezentaci strojů používaných především v lomech – bagry, rypadla, nakladače, třídiče a další, ale i pro předvádění nákladních vozidel. Vystavovatelé nešetřili pozitivními ohlasy a vyjadřovali svůj zájem zúčastnit se i dalšího ročníku.  Veletrh EXPO se uskuteční tentokrát v termínu 1.–3. června 2021, kdy se po tříleté odmlce opět otevřou pomyslné brány veletrhu. Vystavovatele jistě potěší, že ceny ploch, stánků a služeb od předešlého ročníku nevzrostly. Navíc, stejně jako v roce 2018, obdrží každý vystavovatel volné vstupenky zdarma pro své zákazníky a obchodní partnery.

Místem veletrhu zůstává vápencový kamenolom Lesní lom v Brně – Líšni společnosti Kalcit s. r. o., jehož prostředí dodává celému veletrhu jedinečnost. Lesní lom díky svým etážím disponuje dostatečně rozlehlou plochou pro stánky vystavovatelů, jejich často rozměrné stroje a především demonstrační plochy určené strojům a zařízením v provozu. Připravena bude také speciální plocha pro nákladní automobily.

Na veletrhu EXPO Lesní lom najdete vystavovatele z následujících oborů: technika a prostředky přípravy rubaniny; těžební, nakládací a přepravní technika; stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin; stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů; zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů; náhradní díly a doplňky; servisní a doprovodná činnost; nákladní vozy, vozy pro speciální účely; terénní vozy; projekční práce, poradenská činnost, odborné časopisy, školy, svazy.

Těšíme se na viděnou na EXPO Lesní lom 2021!

Sledujete nás i na našem facebooku.